Teslimat

https://www.iconxofficial.com’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilecektir.

Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Bir ürünün iade olarak kabul edilmesi için ne gerekiyor ?

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir deforme olmaması gerekmektedir. İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

www.iconxofficial.com.`dan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş gününüz vardır.Bu süre tüketici haklarına ilişkin bir süre olup yasal dayanağı vardır. Iadesini gerçeklestireceğiniz ürünün kargo ile göndereceğiniz iade ürünlerinin taşıma hizmet bedeli müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

  • “Kapıda Nakit Ödeme/Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme” yapılması halinde “Iban No ve Hesap Adı” sms, e-mail veya whatsapp hattimizdan iletilmesi gerekmektedir. Web sitemiz üzerinden kart ile alışveriş yaptıysanız bu bilgilendirmeyi yapmaniz gerekmemektedir.

  • Iadenizi kutusu içerisinde kargo subesi farketmeksizin MNG Kargo ile alici ödemeli olarak anlaşma kargo kodumuz ile gönderebilirsiniz. MNG KARGO ANLAŞMA KODU 675948274

  • Ürünü MNG kargo dışında herhangi bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda veya anlaşmali kargo kodu dişinda göndermeniz durumunda; alıcı ödemeli paketler kabul edilmeyecektir. Kargo ücretinin tarafınızca karşılanması halinde, ödemesi bulunmayan paketler genel merkezimizde bulunan iade ve inceleme departmanımız tarafından teslim alınacaktır.

  • Ürünü teslim ettiğiniz esnada kargo firmasından “kargo poşeti” talep edebilirsiniz. Eğer bu sağlanamıyorsa farklı bir şekilde paketleme sağlayabilirsiniz. Lütfen çanta kutusunu doğrudan bantlamayınız.

  • Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2 iş günüdür. İade paketiniz bize teslim edildikten maksimum 2 iş günü sonra bilgilendirme için SMS alırsınız. Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

  • Onaylanan iadelerde, iade süresi 7-14 iş günüdür. Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu vs.) iade edilmemektedir. Yalnızca ürünün tutarı hesabınıza iade edilecektir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

  • İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

  • Kapıda ödeme ile aldığınız ürünlerde mutlaka İBAN numaranızı Banka ismi ve Hesaba ait isim soyisim yazmayı unutmayınız.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM SAĞLANABİLİR Mİ?

www.iconxofficial.com. üzerinden almış olduğunuz ürünlerde değişim yapilmaktadır.

Değişim için;

Yapmak istediğiniz değişimi açıklayıcı bir şekilde sms, e-mail veya whatsapp hattimizdan yazarak ürünü MNG Kargo  675948274 koduyla teslim edebilirsiniz. Değişimini gerceklestireceğiniz ürünün kargo ile göndereceğiniz ürünlerin taşıma hizmet bedeli müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.